// Inteligentné inštalácie

LOXONE, TapHome

Mnohí ľudia si myslia, že Inteligentný dom vie len zapínať a vypínač svetlá a svetelné scény. To je veľký omyl.

Inteligentné systémy sa stávajú v súčasnej dobe už samozrejmosťou. Budovy majú rôzne menej aj viac zložité systémy rekuperácie či vykurovania, žalúzie a iné. Tieto je potrebné ovládať a ideálne riadiť ich centrálne, aby vzájomne spolupracovali a tým zvýšili komfort užívateľa a zároveň zabezpečili energetické úspory. Samozrejmosťou je potom aj ovládanie cez smartphone či tablet lokálne v budove ale aj vzdialene, napríklad z práce čo dovolenky.

Realizujeme inteligentné inštalácie rôznych rozsahov. Od rodinných domov až po stredne veľké budovy. Používané systémy LOXONE a TapHome sú vhodné napríklad pre zónové riadenie kúrenie, centrálne riedenie žalúzií, ale aj na komplexné riadenie celej budovy, kde dokážu zabezpečiť spoluprácu jednotlivých technológií prípadne integrovať video vrátnik, zabezpečenie a iné systémy. V prípade potreby ich dopĺňame o komponenty iných renomovaných výrobcov, tak aby bol systém spolupracovať s akýmikoľvek technológiami.

Budova teda dokáže sama, inteligentne, reagovať na rôzne situácie a zabezpečiť ovládanie jednotlivých zariadení, tak aby ste sa nemuseli o nič starať.

Stali sme sa montážnym partnerom Taphome.