// elektroinštalácie

Elektroinštalácie vykonávame
podľa požiadaviek zákazníka v rôznom rozsahu.

01
Štandardná inštalácia

obsahujúca len zásuvky a vypínače, rozvádzač

02
Pohybové snímače a časové relé

pre zvýšenie komfortu, prípadne vypínač pre centrálne vypnutie pri odchode.

03
Inteligentná elektroinštalácia

obsahuje riadiace centrum, ktoré premení Tvoj dom na nadčasovú inteligentnú domácnosť. Postará sa o ovládanie vykurovania a vzduchotechniky, ovládanie svetiel, závlah a žalúzií, spínanie spotrebičov, dokonale Ti zabezpečí pohodlné bývanie. Dokáže zhasínať samočinne svetlá na ktoré si zabudol, zhasnúť všetky svetlá pri odchode z domu, spustiť večer žalúzie a podobne.

// komplexné elektroinštalácie

Realizujeme komplexné elektroinštalácie v rodinných domoch, malých a stredných firmách.

Pojem „komplexné“ zahŕňa všetky káblové rozvody, ktoré budú v objekte potrebné.

Anténne rozvody

Kabeláž z miestností do centrálneho bodu (prepojovacieho uzla) a ďalej z centrálneho bodu k zdroju signálu (napr. k miestu pre satelitnú parabolu), v miestnostiach osadíme zásuvky

Domáci vrátnik

Pripravíme káble aj dodáme kompletné zariadenie pre audio alebo video vrátnika.

Káble pre audio signál

Satelitné reproduktory v obývačke, vonkajšie reproduktory a pod. Prepojovacie káble ukončené podľa potreby zásuvkami alebo len dlhým káblom.

Iné

Okrem toho pripravíme všetky káblové rozvody, ktoré iné profesie vyžadujú od Vás ako protiplnenie (napríklad napájanie kotla vrátane káblov pre vonkajší snímač teploty aj interiérovú jednotku).

Káble pre EZS
(v prípade drôtového alarmu)

Pripravíme všetky potrebné káble od snímačov, klávesníc, sirény a pod. k ústredni vrátane jej napájania ak je požadovaná len príprava, alebo aj osadíme a oživíme kompletný alarm vrátane dokumentácie.